- Główna
- Parafia
- Aktualności
- Siostry
- Galerie
- Bazylika
- Galerie 2017
- 100 lat Kopca Kościuszki w Olkuszu - 7 października 2017
- 250-lecie Kanonizacji Św. Jana Kantego - Odpust Parafialny z Ks. Kard. Stanisławem Dziwiszem - 20.10.2017
- IV Festiwal Sztuki i Muzyki Sakralnej – Olkusz 2018 - w Bazylice: Męski Kameralny Chór Cerkiewny Kliros, Zespół Cracovie Ensemble
- Triduum Paschalne: Noc Konfesjonałów i Wielka Sobota. Msza Św. Rezurekcyjna - 30,31.03-01.04.2018
- Triduum Paschalne: Wielki Czwartek i Wielki Piątek - 29-30.03.2018
- Uroczystość NMP Królowej Polski: Msza Św. za Ojczyznę w Bazylice, obchody i koncert na Rynku - 3 maja 2018 - w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski - i Rocznice Miast Partnerskich
- Wieczór Pasyjny - 25.03.2018 - Chór Cantores Minores Basilica Andreae pod dyr. Ks. Roberta Żwirka i organy: Maciej Semla
- Święcenia Diakonatu w Bazylice Olkuskiej - 12 maja 2018 - część 1 - przyjęli: kl. Karol Goc (Parafia nasza); kl. Patryk Kucharski; kl. Karol Pszonka; kl. Paweł Szczepanik
- Święcenia Diakonatu w Bazylice Olkuskiej - 12 maja 2018 - część 2 - przyjęli: kl. Karol Goc (Parafia nasza); kl. Patryk Kucharski; kl. Karol Pszonka; kl. Paweł Szczepanik
- Karol Wojtyła w Olkuszu
- Nowy Rok w Bazylice
- Kontakt
Jesteś tutaj
Intencje mszalne (30 I - 5 II 2012)
pt., 27/01/2012 - 10:48 — mariusz
PONIEDZIAŁEK (30 I)
6.30
1) + Stefan TRZCIONKOWSKI - od koleżanek i kolegów syna Leszka z Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie; 2) + Helena SKUBIS - od córki z rodziną
7.00
1) + Maria ŁĄGIEWKA (greg. 29); 2) + Jan ŁYDKA - od żony i rodziny; 3) + Włodzimierz CURYŁO - od żony z najbliższą rodziną; 4) + Stanisława PIECEK - od syna Krzysztofa z rodziną
8.00
+ Justyna KLICH (greg. 30)
17.00
1) ++ Henryk, Cecylia, Jadwiga, Zdzisław BARCZYK i rodzice; 2) + Jolanta SKAWIŃSKA - od koleżanek i kolegów z Zespołu Szkół nr 3 w Olkuszu
WTOREK (31 I)
6.30
+ Emilia GĘGOTEK - od sąsiadów oraz od rodziny Kaflów, Bieniów i Drożyńskich
7.00
1) ++ ks. Józef KANIA, Michalina i Stanisław OSUCH, Anna i Józef KRÓLAK; 2) + Maria ŁĄGIEWKA (greg. 30); 3) + Stanisław WALCZAK - od szwagierek; 4) + Mieczysława LUBOŃ - od sąsiadów
8.00
+ Stefan KLICH (greg. 1)
17.00
++ Aniela, Władysława i Stefan BARANEK
ŚRODA (1 II)
6.30
1) + Mieczysława LUBOŃ - od córki Anny z rodziną; 2) ++ Maria i Franciszek KLICH
7.00
1) + Henryk PIĄTEK (11 rocz. śm.), Maria i Franciszek TOMSIA, Maria, Henryk PIĄTEK, Jan i syn Jana GŁĄBA; 2) + Stanisław WALCZAK - od syna Mirka z rodziną; 3) + Janina KOPROWSKA - od sąsiadów; 4) + Stanisława PIECEK - od siostry Aliny
8.00
+ Stefan KLICH (greg. 2)
18.00 zbiorowa
1) o dopełnienie woli Bożej dla Zdzisława; 2) o zdrowie dla Małgorzaty; 3) o bł. Boże dla całej rodziny LASKOWSKICH
CZWARTEK (2 II)
7.00
1) ++ Maria i Blandyna JOCHYMEK; 2) + Emilia GĘGOTEK - od Grażyny Rucińskiej z rodziną; 3) + Weronika ŻUREK - od rodziny Bugajów
8.30
+ Stefan KLICH (greg. 3)
10.00
+ Zbigniew ZEGARSKI (14 rocz. śm.)
11.30
+ Jan WĄSIEL (25 rocz. śm.)
18.00
1) + Stefan ŁYDKA i zmarli z rodziny ŁYDKÓW; 2) przebłagalna, z prośbą o bł. Boże dla pewnej rodziny
PIĄTEK (3 II)
6.30
1) + Mieczysława LUBOŃ - od córki Leokadii z rodziną; 2) + Halina BUGAJ - od córki
7.00
1) + Bronisław BARGIEŁ, syn Marek; 2) + Stanisława PIECEK - od rodziny Feliksików; 3) + Zofia KLICH - od rodziny Kocjan z Kosmolowa; 4) ++ Antonina, Bolesław BOCHENEK, Maria BULWA
8.00
+ Stefan KLICH (greg. 4)
18.00 zbiorowa
1) + Maria SKOWRONEK - od męża i córek z rodzinami; 2) + Janina KOPROWSKA - od syna Dariusza z rodziną; 3) ++ Honorata i Szczepan STRÓZIK; Antonina i Jan MAŁUPA; 4) + Krzysztof GLANOWSKI - od sąsiadów z ul. Miłej; 5) + Józef KUBIK; 6) ++ Helena i Stanisław GRĘDA, Kazimierz i Marianna GRĘDA, Andrzej, Józefa, Stanisław WISŁA; 7) + Jan CEMBRZYŃSKI - od uczestników pogrzebu; 8) + Tomasz DZIECHCIARZ - od uczestników pogrzebu; 9) ++ Janina i Józef CYRA, ich Rodzice; 10) ++ Ryszard KALIŚ, Helena OKLIŃSKA, zmarli z rodzin WOLAKÓW i KALISIÓW; 11) ++ Roman, Stefan, Danuta MOLENDOWSCY, Janina i Jan GORAJ, Janina, Józef, Krzysztof NOWOCIEŃ, Aniela PARTYKA; 12) ++ Bonawentura, Stefania, Mirosław, Władysław, Romuald KRZYKAWSCY, Zofia, Franciszek, Tadeusz RAMS, zmarli dziadkowie z obydwu stron
SOBOTA (4 II)
6.30
+ Janina KOPROWSKA - od sąsiadów
7.00
1) + Halina ADAMEK (6 rocz. śm.); 2) + Kryspina GAWĘCKA (5 rocz. śm.) - od Agnieszki; 3) + Zenon HABERKA - od przyjaciół z ogrodu działkowego Rabsztyn; 4) + Stefan KLICH (greg. 5)
8.00
+ Anna KUCIA (1 rocz. śm.)
18.00
w intencji Rodziny Radia Maryja
NIEDZIELA (5 II)
7.00
w 50 rocz. ślubu Janiny i Zdzisława HABERKÓW
7.00 w Domu Pomocy Społecznej
za Parafian
8.30
1) w intencji Kół Różańcowych; 2) + Stefan KLICH (greg. 6)
10.00
1) ++ Stanisław i Andrzej WĘGLARZ; 2) + Henryka KONIECZNA
11.30
1) za Ofiarodawców; 2) ++ Maria, Zygmunt KOCH, Jan KOCH
13.00
roczki
15.00
+ Maria OZIĘBŁOWSKA
17.00
++ Maria i Ignacy SZYMONEK